ربات های اینستاگرام چیست و می توانند روی حساب شما تأثیر منفی بگذارند؟

ربات های اینستاگرام چیست و  می توانند روی حساب شما تأثیر منفی بگذارند؟

ربات اینستاگرام چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم ؟

حتی اگر محتوای عالی در اینستاگرام داشته باشید، اگر پست‌های شما نتوانند فالوور و تعامل واقعی را جذب کنند، می‌تواند به اتلاف وقت شما تبدیل شود.

اگرچه ممکن است اینستاگرام در مقایسه با سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی بزرگ‌ترین جامعه را نداشته باشد، اما بالاترین میزان تعامل را دارد، و همین دلیل است که بسیاری از بازاریابان آنلاین و اینفلوئنسرها علاقه زیادی به استفاده از اینستاگرام برای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال خود دارند.

با این حال، مدیریت اکانت اینستاگرام برای فعال نگه داشتن آن و درگیر شدن هر روز، زمان و تلاش زیادی را می طلبد. ناگفته نماند زمانی که باید برای سایر حساب های رسانه های اجتماعی خود نیز صرف کنید.

حتی مدیران رسانه های اجتماعی در مدیریت چندین حساب رسانه های اجتماعی برای حفظ همزمان هر حساب با مشکل مواجه هستند. در این مورد، استفاده از ربات‌های اینستاگرام می‌تواند بسیار سودمند باشد زیرا زمان کافی را برای کارهای مهم دیگر در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

ثبت نام و تست رایگان ربات نکست استوری

 

ربات های اینستاگرام چیست؟

ربات‌های اینستاگرام برای کمک به شما در انجام کارهای روزانه اینستاگرام مانند لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن بدون برداشتن انگشت ایجاد شده‌اند.

ممکن است ساده به نظر برسد، اما همانطور که قبلا ذکر شد، انجام آن کارهای ساده بخش بزرگی از وقت گرانبهای شما را می خورد. ربات ها می توانند این کار را بسیار ساده تر کنند.

همچنین می‌توانید ربات‌های اینستاگرام خود را طوری برنامه‌ریزی کنید که اکانت‌هایی را که شما را فالو کرده‌اند، به‌طور خودکار دنبال کنند تا احساس کنند برایشان ارزشمند است. به عبارت دیگر، ربات های اینستاگرام می توانند به شما در افزایش آگاهی و ایجاد موثر فالوورهای واقعی به صورت ارگانیک کمک کنند.

 

چگونه ربات های اینستاگرام به افزایش فالوور کمک می کنند؟

یکی از بهترین مزایای استفاده از ربات های اینستاگرام این است که بدون توجه به منطقه زمانی به طور مداوم کار می کنند. ربات های اینستاگرام می توانند روز و شب کار کنند تا حساب شما را فعال نگه دارند.

با تنظیم پارامترهای دلخواه خود مانند هدف قرار دادن هشتگ ها و اینفلوئنسرهای خاص در جایگاه خود، ربات های اینستاگرام به راحتی می توانند به طور خودکار آنها را جستجو کرده و فوراً آنها را دنبال کنند. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا نیازی به جستجو در پروفایل های مختلف ندارید. و همانطور که قبلا ذکر شد، ربات‌های اینستاگرام به شما اجازه می‌دهند تا لایک کنید، سایر کاربران را دنبال کنید و به صورت خودکار نظر دهید.

اینگونه است که ربات‌های اینستاگرام به شما کمک می‌کنند فالوورهای بالقوه بیشتری داشته باشید، زیرا همه افرادی که به طور خودکار فالو کرده‌اند به احتمال زیاد در ازای آن شما را دنبال می‌کنند.

اگر مخاطبانی را هدف قرار می دهید که در مناطق زمانی مختلف زندگی می کنند، ربات اینستاگرام می تواند به طور موثر با آنها مطابق با زمان فید آنها تعامل داشته باشد. با حذف مانع منطقه زمانی، اکنون شانس بیشتری برای جذب فالوورهای بیشتر دارید.

 

ثبت نام و تست رایگان ربات نکست استوری

 

مزایای استفاده از ربات های اینستاگرام چیست؟

جدای از صرفه جویی در زمان گرانبهای شما و به دست آوردن فالوورهای بیشتر به صورت ارگانیک، در زیر برخی از مزایایی که ربات های اینستاگرام ارائه می دهند آورده شده است.

دریافت فالوور های بیشتر
امروزه اینستاگرام کاربران جدید خود را محدود کرده است که 20 نفر در ساعت یا بیش از صد نفر در روز را دنبال کنند. با خودکارسازی فالوورها و تعاملات خود، فرصت های بیشتری برای دریافت فالوور های زیادی خواهید داشت. به عبارت دیگر، ربات‌های اینستاگرام تعداد کل یا فالوور مجاز اینستاگرام را در روز به حداکثر می‌رسانند و برای هر یک از آنها دعوتنامه ارسال می‌کنند و آنها را تشویق می‌کنند که از صفحه شما بازدید کنند یا شما را دنبال کنند.

شما یک نتیجه فوری دریافت خواهید کرد
از آنجایی که بیشترین میزان در معرض دید را دارید، به احتمال زیاد از افرادی که ربات های اینستاگرام شما آنها را دنبال کرده اند، لایک ها و نظرات فوری دریافت خواهید کرد. و این نتیجه فوری به طور قابل توجهی ارزشمند است زیرا برای دیدن نتایج لازم نیست منتظر بمانید.

با به دست آوردن فوری فالوورهای ارگانیک، آگاهی از برند شما را افزایش می دهد و شانس شما را برای ایجاد احتمال ورود به اکسپلور و تبدیل به فالوور آن را بهبود می بخشد. ممکن است از افزایش ناگهانی ترافیک وب در وب سایت خود شگفت زده شوید زیرا می توانید تمام فالوورهای خود را مستقیماً از حساب اینستاگرام خود به سایت خود هدایت کنید.

شما فالوورهای واقعی و متعهد خواهید داشت

در مقایسه با خرید فالوور اینستاگرام، افرادی که ربات های اینستاگرام جذب می کنند بسیار بهتر هستند زیرا آنها افراد واقعی هستند.

هنگامی که شما فالوورهای اینستاگرام را خریداری می کنید، در واقع اکانت های جعلی اینستاگرام را خریداری می کنید که تعامل جعلی یا بدون تعامل را ارائه می دهند. از طرف دیگر، ربات‌های اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهند که افراد واقعی و فعالی را که در آینده با پست‌های شما درگیر می‌شوند، به دست آورید.

شما می توانید یک اینفلوئنسر شوید

هنگامی که افراد در جایگاه شما می بینند که تعداد قابل توجهی فالوور واقعی دارید، به احتمال زیاد از شما می خواهند که برند یا خدمات خود را تبلیغ کنید. و این فرصت اعتبار شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. این باعث می شود که برند شما قابل اعتماد باشد و در آینده احتمال بیشتری برای جذب فالوور داشته باشد.

 

ثبت نام و تست رایگان ربات نکست استوری

 

آیا استفاده از ربات های اینستاگرام خطری دارد؟

در حالی که استفاده از ربات های اینستاگرام ممکن است برای افزایش آسان فالوورهای شما عالی به نظر برسد، اما با خطراتی همراه است.

 

چگونه می توان از ربات  استفاده کرد بدون اینکه در شدو-بن قرار بگیرد؟

برای جلوگیری از ممنوعیت شدوبن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این تکنیک های ساده را دنبال کنید.

سرعت خود را کند کنید

اگر هنوز در اینستاگرام تازه کار هستید و روزانه صدها اکانت را دنبال می کنید، احتمالا به راحتی توسط ربات های اینستاگرام مورد توجه قرار خواهید گرفت. بنابراین ما به شدت پیشنهاد می‌کنیم فالوورها و تعاملات خود را آهسته شروع کنید و با رشد حسابتان به صورت دوره‌ای آنها را افزایش دهید.

 

مخاطبان اهداف خود را دنبال کنید

یکی از اشتباهات رایج در مورد افزایش فالوورها این است که سعی می کنید تقریباً از همه افراد استفاده کنید، حتی کسانی که علاقه ای به جایگاه شما ندارند. اطمینان حاصل کنید که ربات شما به حساب‌های اینستاگرام و هشتگ‌هایی دسترسی پیدا می‌کند که واقعاً به جایگاه شما مرتبط هستند تا بتوانید دنبال‌کننده‌های ثابتی داشته باشید.

 

فعالیت ربات را به حداقل برسانید

با استفاده از گزینه فیلتر ربات اینستاگرام، ربات خود را طوری تنظیم کنید که فقط اکانت های اینستاگرام را دنبال کند که به طور منظم فعال هستند. حداقل تعداد پست ها، نظرات و لایک ها را در روز تنظیم کنید، مشابه آنچه که یک شخص واقعی می تواند انجام دهد.

 

اجازه ندهید ربات شما تمام کارها را انجام دهد

بیش از حد به ربات  خود اعتماد نکنید و در عوض کمی زمان بگذارید تا خودتان تعامل اینستاگرام خود را انجام دهید. از این گذشته، اگر تمام فعالیت‌های اینستاگرام خود را خودکار کنید، ممکن است حساب کاربری شما در شدو بن قرار بگیرد.

برای پاسخگویی مناسب به نظرات، مانند پست‌های دیگران، اشتراک‌گذاری پست‌ها و مهم‌تر از آن، تعامل با مخاطبان خود وقت بگذارید تا احساس کنند شما یک ربات نیستید.

اکنون، بدون تمام خطرات از دست دادن نمایه خود در اثر استفاده از یک ربات، چه روش‌های معتبرتری برای افزایش دنبال‌کنندگان واقعی وجود دارد؟
به عنوان مثال، ربات شما ممکن است یک نظر غیر حساس بگذارد که می گوید “خیلی خوب!” به پستی از دختری که بخاطر بهترین دوست مرده اش غصه خورده یا به زنی که درباره سقط جنین خود پست می گذارد. و این موارد می توانند اعتبار برند شما را از بین ببرند. علاوه بر این، می تواند بر فالوورهای واقعی اینستاگرام شما نیز تأثیر بگذارد زیرا باعث ایجاد احساس ناراحتی در آنها می شود. بنابراین ضروری است ابتدا خود را در مورد نحوه استفاده صحیح از ربات های اینستاگرام و سایر برنامه های اتوماسیون قبل از استفاده از آنها آموزش دهید.

 

بهترین جایگزین های ربات  اینستاگرام برای رشد ارگانیک فالوورهای شما

استفاده از ربات های اینستاگرام دارای مزایا و معایبی است که می تواند از بسیاری جهات روی حساب شما تاثیر زیادی بگذارد. با این حال، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید بدون نیاز به استفاده از ربات‌ها، فالوور اینستاگرام خود را بهبود ببخشید و در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم. این تاکتیک‌ها ارزش بلندمدت بیشتری دارند زیرا شما دنبال‌کنندگان هدفمند واقعی خواهید داشت.

#1. استفاده از هشتگ های مناسب

 

آموزش کسب درامد از نکست استوری

 

HashtagsForLikes همزمان با استفاده از ربات های اینستاگرام راه حل ایمن تر و طولانی مدت تر است.

HashtagsForLikes به هزاران نفر کمک می کند که هر روز از هشتگ های مناسب در پست های اینستاگرام خود استفاده کنند تا محتوای خود را به راحتی توسط سایر کاربران اینستاگرام در جایگاه خود پیدا کنند.

به هر حال، هشتگ ها یکی از بخش های حیاتی موفقیت در رشد اینستاگرام شما هستند.

HashtagsForLikes یک ابزار آنلاین است که به شما کمک می‌کند بهترین هشتگ‌ها را جستجو، تجزیه و تحلیل، ردیابی و ذخیره کنید تا از آنها برای جذب مخاطب به صورت ارگانیک، افزایش تعامل و معرفی برند خود استفاده کنید. همچنین می توانید نمایه خود را در داشبورد خود ردیابی کنید تا موفقیت عملکرد حساب های خود را اندازه گیری کنید.

ثابت شده است که استفاده از ترکیب مناسب از هشتگ های محبوب، پرطرفدار و خاص به مخاطبان هدف شما کمک می کند تا محتوای شما را بیشتر پیدا کنند. HashtagsForLikes حدس زدن را از معادله خارج می کند.

تیم HashtagsForLikes همچنین در حال همکاری نزدیک با جامعه رشد اینستاگرام خود هستند تا ابزارها و منابع بیشتری را طراحی و ایجاد کنند تا به افراد کمک کند تعامل بیشتری داشته باشند و دنبال کنندگان هدف خود را افزایش دهند. سطح پشتیبانی، محتوای با کیفیت و توجهی که به مشتریان خود می دهند در این صنعت بی نظیر است.

 

#3. ارسال خودکار پست ها زودتر از موعد

وقتی صحبت از افزایش فالوور اینستاگرام شما به میان می‌آید، انتخاب‌های ساده اما اساسی می‌تواند بر عملکرد محتوای شما تأثیر زیادی بگذارد. به عنوان مثال، ارسال پست در زمان های اوج می تواند به دیده شدن پست های شما توسط کاربران بیشتر کمک کند و در دریایی از مطالب دیگر گم نشوند.

اینجاست که یک برنامه‌ریز اینستاگرام می‌تواند وارد عمل شود. بنابراین حتی زمانی که نمی توانید در بهترین زمان برای آپلود آنلاین باشید، می توانید محتوای خود را برای زمان مورد نظر از قبل برنامه ریزی کنید. یکی از گزینه ها نکست استوری است، یک زمانبندی ساده است، اما سردرگمی کمتری دارد و کار را انجام می دهد.

 

#4. رشد خود را خودکار کنید

 

بر کسی پوشیده نیست که داشتن فالوورهای واقعی بیشتر در اینستاگرام منجر به تعامل بیشتر، کلیک های وب سایت و فروش برای کسب و کار شما می شود.

اما افزایش فالوور در اینستاگرام سخت تر و وقت گیرتر از همیشه است.

نکست استوری سرویس‌ رشد اینستاگرام می باشد که به شما کمک می‌کنند مخاطبان ایده‌آل خود را جذب کنید و دنبال‌ کنندگان خود را در به صورت خودکار افزایش دهید.

روش های رشد این خدمات ساده و ارگانیک است. دنبال کننده ایده آل خود را تعریف کنید تا کاربرانی را پیدا کنند و با مشخصات شما مطابقت داشته باشند.

این تعاملات آگاهی از برند و رشد ارگانیک شما را بدون نیاز به صرف ساعت‌ها در اینستاگرام افزایش می‌دهد.

 

#5. دنبال کنندگان خود را با پست کردن مداوم افزایش دهید

 

ارسال مداوم محتوای با کیفیت بالا، کلید واقعی افزایش فالوور اینستاگرام شماست. از این گذشته، حتی اگر از ربات‌های اینستاگرام استفاده کنید، اگر محتوای ضعیف و عمومی ارائه دهید، چیزی برایتان باقی نمی‌ماند.

علاوه بر این، فراموش نکنید که به طور مداوم با استفاده از استوری های اینستاگرام پست کنید. اگر همیشه در استوری های اینستاگرام فعال باشید، مردم بیشتر با صفحه شما ارتباط برقرار می کنند زیرا درک بهتری از برند شما به دست خواهند آورد. و علاوه بر این، بیشتر کاربران اینستاگرام دوست دارند با افرادی که پشت این برند هستند تعامل داشته باشند.

هنگام استفاده از استوری های اینستاگرام، به شدت پیشنهاد می کنم مکان را تگ کنید تا استوری شما شانس برجسته شدن داشته باشد. فراموش نکنید که هنگام افزودن هشتگ برای بهبود قابلیت کشف، از HashtagsForLikes استفاده کنید.

 

ثبت نام و تست رایگان ربات نکست استوری

 

نتیجه نهایی

ربات های اینستاگرام و سایر ابزارهای اتوماسیون ممکن است در برای کسانی که در بازاریابی رسانه های اجتماعی تازه کار هستند خوب می باشد.

اما انجام بازاریابی رسانه های اجتماعی به صورت تولید محتوا ، هنوز بهترین راه برای بهبود فالوور اینستاگرام شماست، زیرا برند و حساب اینستاگرام شما را در معرض خطر قرار نمی دهد.

 

منابع : 1

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *