آپدیت اینستاگرام و رفع مشکل ربات ها

آپدیت اینستاگرام و رفع مشکل ربات ها

آپدیت اینستاگرام 2021 و راه های رفع مشکلات برای ربات های اینستاگرامی در ایران

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز در آخرین آپدیت اینستاگرام برای ربات های افزایش فالوور هدفمند، بسیار از این ربات ها با مشکل مواجه شدند.

با آپدیت اینستاگرام ربات نکست استوری هم با مشکل مواجه شده و پیغام فعالیت های زیادی را استفاده کرده اید برای کاربران به نمایش میداد، تیم فنی ربات افزایش فالوور هدفمند نکست استوری با تلاش های شبانه روزی و استفاده از آزمون و خطاهای بسیار، نکست استوری موفق به پیدا کردن راه کاری عملی برای رفع این مشکل در بین تمام ربات های افزایش فالوور هدفمند در ایران گردید.

 

آموزش اضافه کردن اکانت در نکست استوری – ربات افزایش فالوور هدفمند

 

تمام اکانت های مشتریان عزیز به صورت صد در صدی آماده به کار می باشند و مثله همیشه نکست استوری بپاس عذرخواهی بابت مشکلات پیش آمده اعتبار از دست رفته دوستان را به صورت کامل و همراه با هدایا جبران خواهد نمود.

ربات افزایش فالوور نکست استوری تنها ربات افزایش فالوور واقعی فعال و هدفمند سازگار با آخرین آپدیت های اینستاگرام در ایران به عنوان جبران این مشکلات پیش آمده برای تمام دوستانی که خواهان تست ربات بوده اند ولی موفق به تست ربات نشده اند امکان تست مجدد مجدد ربات را فراهم خواهد کرد. جهت تست مجدد ربات فقط کافی است با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباط با پشتیبانان نکست استوری:

 

مد نظر داشته باشید ربات افزایش فالوور نکست استوری همواره و مطابق با آخرین تغییرات اینستاگرام بروز خواهد شد تا کمترین میزان ریسک و خطر برای اکانت های مشتریان عزیز را در بر داشته باشد، ضمن آنکه ربات ما از بهترین پراکسی های موجود در اینترنت برای کاهش ریسک برای اکانت های شما استفاده خواهد کرد.

 

 

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *