دایرکت انبوه هدفمند اینستاگرام ، ارسال دایرکت به اهداف شما

دایرکت انبوه هدفمند اینستاگرام ، ارسال دایرکت به اهداف شما

نکست دایرکت چیست؟

دایرکت انبوه اینستاگرام یا نکست دایرکت خدمتی جدید از گروه برنامه نویسی نکست استوری می باشد ، در این روش اکانت شما به ربات ما متصل شده و بر اساس اهداف تعیین شده توسط شما اقدام به اراسال دایرکت انبوه هدفمند برای مخاطبین هدف شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام می کند.

در این روش شما به جای خرید دایرکت اینستا اقدام به ارسال پیغام تبلیغاتی هدفمند خود به صورت خصوصی در اینستاگرام با استفاده از اکانت های تبلیغاتی خود میکنید.

نحوه خرید افزونه افزونه  دایرکت اینستاگرام ؟

پس از عضویت در ربات افزایش فالوور هدفمند نکست استوری شما میتوانید با برقراری ارتباط با پشتیبانان نکست استوری افزونه دایرکت انبوه را برای پنل کاربری اینستاگرام خود خریداری کرده  و از آن در کنترل پنل خود به سادگی استفاده نمایید.

 

نحوه فعالیت دایرکت اینستاگرام  

در این روش افزونه نکست استوری با استفاده از اکانت های خود شما اقدام به تشکیل گروه اینستاگرام کرده و افراد مورد نظر شما را در آن اضافه مینماید سپس متن تبلیغاتی شما ، پست هدف شما در گروه های ساخته شده در دایرکت اینستاگرام انشار داده که باعث افزایش لایک و فالوور واقعی برای پست های شما خواهد شد.

 

خرید دایرکت پیام تبلیغاتی شبکه های اجتماعی

در نکست استوری امکان ارسال پیغام تبلیغاتی شما در تمام شبکه های اجتماعی مهیا میباشد، درحال حاضر شبکه های اجتماعی پشتیبانی شده توسط ما شامل شبکه های زیر می باشد:

  1. اینستاگرام
  2. تلگرام
  3. واتساپ

در این روش پیغام مورد نظر شما بدون هیچ گونه محدودیتی در شبکه های اجتماعی ارسال خواهد شد، پیام تبلیغاتی واتساپ و پیام تبلیغاتی تلگرام بدون محدودیت در تعداد کاراکتر و ایموجی بوده و قابلیت ارسال با عکس مورد نظر شما را دارا می باشد.

دوستانی که مایل به خرید دایرکت تبلیغاتی اینستاگرام می باشند میتوانند برای مشاوره و خرید با ما و یا شماره زیر در تماس باشند:

09198550755

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *