پاسخ برخی از سوالات متداول شما

در این بخش می توانید سوالات متداولی که توسط مشتریان و مخاطبان پرسیده می شود را مشاهده نمائید. مشاهده این پرسش و پاسخ ها موجب پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد شد. پیشنهاد می کنیم همه این سوال و جواب را مطالعه فرمائید.

در صورت وجود هرگونه مشکل با ما تماس بگیرید

ربات نکست استوری یک ربات هوشمند است که قوانین اینستاگرام را کاملا رعایت کرده و مثل یک انسان رفتار می کند و شبانه روز بر روی پیج شما به فعالیت مشغول است این ربات با توجه به وظایفی که شما تعیین می کنید کار می کند و فالوور واقعی را به صفحه شما جذب کرده و همچنین منجر به افزایش بازدید صفحتون می شود. 

ربات نکست با تنظیم شدن بر روی صفحات کاربران (بر اساس هشتگ ها و مخاطبین خاص) که برای ربات معرفی کردید رفته و برای آنها کامنت گذاری و لایک می کند و کاربران جدید را فالو می کند با این کار کاربران جدید َشروع به بازدید از صفحه شما کرده و فالور های شما افزایش می یابد.

ربات ما بر خلاف تمام ربات های موجود که نیاز به آنلاین بودن سیستم و یا موبایل شما می باشد بدون نیاز به هیچ گونه آنلاین بودن می باشد و شما با یک بار تنظیم کردن ربات می توانید از آن استفاده نمایید

ربات نکست یک برنامه شخص ثالث است و ممکن است هنگام استفاده از آن حساب کاربری شما با اختلالات اندکی مواجه شود. سعی ما بر این است که ربات کاملا قوانین اینستاگرام را رعایت کرده و به صورت هدفمند بر روی پیج شما به فعالیت بپردازد.

دقت داشته باشد سعی تیم فنی نکست استوری همواره بروزنگهداشتن ربات نکست استوری میباشد و ما هواره طبق آخرین قوانین اینستاگرام فعالیت خواهیم کرد

 

قدرت و تاثیر گذاری ربات به خاطر این است که تمامی فعالیت های شما را با توان خیلی بالاتر از طرف شما انجام می دهد. یعنی به طور ۲۴ ساعته و تمام اتوماتیک کاربرانی را که مورد هدف قرار گرفته است فالو یا آنفالو یا لایک می کند و در پست های آنها کامنت می گذارد. این روش تنها زمانی تاثیر گذار خواهد بود که از طرف اکانت شما روی اهداف اجرا شود. پس ربات نیاز دارد اطلاعات رمز عبور شما را داشته باشد تا تمام فعالیت ها را از طرف شما انجام دهد.

سوالات عمومی

در بخش زیر شما میتوانید پاسخ برخی از سوالات عمومی خود را مشاهده کنید

در صورت استفاده صحیح از ربات اینستاگرام نکست استوری بازدید صفحه شما چند برابر خواهد شد به طوری که فروش محصولاتتان از اینستاگرام به طور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد و این امر برای پیج های فروشگاهی بسیار مهم می باشد.

چون در این روش دقیقا همان کاری را که شما در اینستاگرام خودتان انجام می دهید، ربات انجام می دهد. و کاربران با میل خود به شما فالوبک می دهند. این روش تنها روش جذب فالور واقعی و فعال می باشد چون تمامی فالور های دریافتی به صورت واقعی و خودشان با توجه به فالو ها و لایک ها و کامنت هایی که از طرف ربات برای آنها ارسال شده، به اکانت شما فالوبک می دهند. سایر روش ها همگی فالور های فیک و غیرفعال به شما اضافه خواهند کرد.

ربات نکست استوری به عنوان تمها سیستم ارائه دهنده الگوریتم هوشنمد در ایران شناخته می شود.

در این حالت سرعت فعالیت اکانت شما به مرور و به صورت خودکار افزایش خواهد یافت.

نکست استوری متصل به درگاه پرداخت معتبر زرین پال می باشد .

شما می توانید به صورت انلاین در هر ساعت از شبانه روز حساب کاربری خود را تمدید کنید.

دیگر سوالات

در این قسمت شما پاسخ برخی از سوالات تخصصی ربات نکست را مشاهده میکنید.

از ما بپرسید

در صورتی که هر سوالی داشتید که در لیست ما نبود فقط کافیه سوال خودتون را از ما بپرسید