ربات اینستاگرام چیست ؟ و سوالات متداول آن

ربات اینستاگرام چیست ؟ و سوالات متداول آن

ربات اینستاگرام نکست استوری و تاثیر آن در افزایش فالوور و افزایش لایک پست های شما 

نکست استوری نسل جدیدی از ربات های افزایش فالوور اینستاگرام به روش های هدفمند می باشد، در این ربات افزایش فالوور پیج شما از طریق فعالیت های کاملا هوشمند بر اساس اهداف تنظیمی شما در پنل ربات اینستاگرام می باشد.

افزایش فالوور و افزایش لایک 

نکست استوری با ایجاد اکشن های کاملا مشابه با افراد عادی باعث ایجاد تعامل بین کاربران در اینستاگرام شده که در نهایت می تواند باعث افزایش لایک و فالوور پیج شما شود.

پاسخ برخی از سوالات متداول ربات افزایش فالوور نکست استوری

 • آیا هنگام اضافه کردن اکانت در بخش پراکسی، پراکسی اضافه کنم؟

هنگام اضافه کردن اکانت نیازی به وارد کردن پراکسی نمی باشد.

 • بعد از اضافه شدن اکانت می توانم تایید دو مرحله ای را فعال کنم؟

بله امکان فعال کردن هست.

 • بعد از ارسال کد تایید و وارد کردن در سایت با اخطار ببخشید مشکلی پیش آمده بعدا تلاش کنید مواجه می شوم.مشکل چیست؟

در ابتدا باید از غیرفعال بودن تایید دو مرحله ای بر روی اکانت خودتان مطمئن شوید و هنگام اضافه کردن اکانت به هشدار اینستاگرام که  برروی گوشی نمایش می دهد توجه نکنید و گزینه this was me را کلیک نکنید

 • آیا ربات اکانت مرا بلاک می کند؟

خیر.ربات نکست استوری بدون هیچ خطری برای اکانت ها فعالیت می کند. تنها در صورتی محدود خواهید شد که سرعت عملیات شما بسیار زیاد باشد و یا یک عملیات روتین را به صورت منظم انجام دهید ( مثلا درج پست هر روز ساعت 9:45 یک عملیات روتین است و باید از ساعت های مختلف استفاده کنید) یا درج پست هایی که خلاف قوانین اینستاگرام است.

 • ماژول را فعال کرده ام اما هنوز گزارشی نمی بینیم !

انجام و ثبت عملیات ربات بلافاصله انجام می شود اما برای اینکه آن را مشاهده کنید حداقل ده دقیقه از روشن کردن ماژول باید بگذرد. ثبت اطلاعات ربات توسط API اینستاگرام برای ما ارسال می شود و سیستم تا ذخیره کامل آن در دیتابیس و نمایش آن به شما به کمی زمان نیاز دارد.

 • آیا برای انجام عملیات باید در صفحه ربات باشیم؟‌

خیر تنها با فعال کردن ماژول ، همه عملیات اتوماتیک انجام می شود. اما ممکن است با توجه به دریافت ارور، ماژول ها خودکار قطع شوند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم هر روز جند دقیقه ای وقت بگذارید و ربات را چک کنید

 • اگر کسب و کارمان در خارج از ایران باشد میتوانیم از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

بله . شما میتوانید بسته به نیازتان هر هدفی با هر نوع (مکان یا هشتگ یا پیج) و موضوعی را هدف قرار دهید تا ربات برای شما فالوور جذب کند. اگر اکانت شما نیز با آی پی خارج از ایران به اینستاگرام متصل است، در هنگام وارد کردن اکانت درون ربات، می توانید به همراه اطلاعات ورود، پروکسی وارد نمایید.

 • آیا با پیج شخصی (پرایوت) نیز میتوانم از ربات استفاده کنم؟

بله.اگر پیج شما باز یا بسته(قفل) باشد، در هر دو صورت میتوانید از ربات استفاده کنید. اگر پیج های تارگت شما نیز پرایویت هستند، دقت کنید که حتما با اکانت خود آنها را فالو کرده باشید که ربات بتواند اطلاعات آن پیج را به کمک اکانت خودتان دریافت کند.

 • چگونه می‌توانم مطمئن شوم که ربات اینستاگرام من بهترین بازدهی ممکن را دارد؟

تیم پشتیبانی ما همیشه همراه شماست و به شما برای افزایش بازدهی ربات اینستاگرامتان کمک خواهد کرد. برای این منظور کافی است با ما تماس بگیرید.

 • آیا نیاز به روشن نگه داشتن کامپیوتر خود دارم ؟

ما شدیدا توصیه می کنیم در هنگام روشن بودن ربات از فعالیت زیاد در پروفایلتان خود داری کنید. چون انجام عملیات با آی پی های مختلف ( ربات و گوشی های موبایل ) به صورت همزمان باعث ایجاد ارور در ربات می شود.

 • آیا می توانم زمانی که ربات روشن است با اکانتم کار کنم ؟

خیر ، ربات را تنظیم کنید دکمه روشن کردن هر کدام از ماژول ها را بزنید. ربات به صورت شبانه روزی بدون نیاز به حضور شما کار خواهد کرد.

 • ربات اینستا چگونه باعث افزایش فالوور من خواهد شد ؟

ربات افزایش فالوور نکست استوری با استفاده از ایجاد فعالیت های هدفمند در اینستاگرام باعث ایجاد تعامل بین پیج شما و اهدافتان میشود که باعث افزایش فالوور و لایک پست های پیج اینستاگرام شما می شود.

 • چگونه میتوانم از ربات افزایش فالوور هدفمند استفاده کنم ؟

ربات افزایش فالوور نکست استوری دارای 3 روز تست رایگان می باشد که شما میتواند با ثبت نام در آن از مهلت تست آن به صورت کاملا رایگان بهره برده و درصورت تمایل اقدام به خرید یکی از پکیج های اشتراک آن شوید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *