بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

آخرین خبرها
اطلاعات تماس
دسته بندی نشده

مزیت های فعال کردن ماژول رای انبوه و ویوو استوری

یک همکاری و تعامل خوب با کاربران اینستاگرام برای رشد حساب کاربری شما ضروری است. از این رو تعجب آور نیست که بسیاری از بازاریاب های شبکه های اجتماعی تعامل با کاربران یک هدف به حساب می آید.
الگوریتم های اینستاگرام مرتبا در حال تغییر است اما مشارکت با کاربران عضو جدا نشدنی از این الگوریتم است.

تعامل با کاربران دیگر به معنی لایک و کامنت نیست بلکه استوری ، لایو ، دنبال کردن هشتگ ها نیز از جدیدترین بخش ها شمرده میشود.

راه های ساده ای برای افزایش مشارکت با کاربران وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن ها باعث رشد و افزایش فالوورهای اکانت خود شوید.

امکان ندارد از تعامل در اینستاگرام صحبت کنیم اما اسمی از استوری نبریم. این ویژگی اینستاگرام که به شما اجازه میدهد عکس یا ویدئوهای ۲۴ ساعته ای به اشتراک بزارید.
یکی از راه هایی که باعث افزایش تعامل شما با کسانی که فالو کرده اید می شود ، دیدن استوری افراد است.

حتما برای شما پیش آمده تا استوری آپلود کنید و هر چند دقیقه یکبار بازدید کنندگان آن را چک کنید تا بفهمید چه کسانی استوری شما را مشاهده کرده اند . یا چه کسانی ریکوئست استوری شما را پاسخ داده اند و یا چه کسی در کوئیز و نظرسنجی شما شرکت کرده، برای دیگر افراد هم به همین صورت خواهد بود.
پس اگر شما استوری کسانی که فالو کرده اید را مشاهده کنید اکانت شما هم دیده خواهد شد .

با مشاهده استوری دیگران این حس به کسانی که آن ها را فالو کرده اید منتقل می شود که شما پیج آن ها را دنبال میکنید و به آن ها توجه میکنید.

گاهی اوقات هم به دلیل اینکه فالووینگ های زیادی دارید دیدن تمامی استوری دوستانتان از حوصله ی شما خارج است اما برای اینکه فالوورهای خود را از دست ندید مجبور به دیدن استوری آن ها هستد.

این ماژول به منظور افزایش تعامل شما با کاربران و جلوگیری از اتلاف وقت شما طراحی شده است. با فعال کردن این ماژول و تنظیم سرعت اکانت شما شروع به دیدن استوری های فالووینگ های شما میکند.

نویسنده

farzadyz

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *