آپدیت تازه ، ویژگی های شگفت انگیز

آپدیت تازه ، ویژگی های شگفت انگیز

ربات افزایش فالوور فالوور اینستاگرام

 

سلام سلام سلام

با بروزرسانی تازه نکست استوری در خدمتتون هستم.

مفتخرم که اعلام کنم نکست استوری تنها ربات افزایش فالوور اینستاگرام شده که تونسته تو همه سختی ها کنار شما باشه.

نکست استوری به عنوان اولین ربات افزایش فالوور اینستاگرام نسل سوم در خدمت شماست.

در ادامه با بخشی از قابلیت هایی که اضافه کردیم با شماییم:

  1. تغییر سیستم پراکسی و افزایش گیفیت پراکسی ها
  2. ارائه سیستم ویژه فعالیت نکست استوری 25 درصد 25 درصد
  3. اضافه شدن قابلیت ارسال کامنت
  4. اضافه شدن امکان ارسال دایرکت
  5. اضافه شدن ویژگی پخش لایو
  6. اضافه شدن ویژگی ارسال با استفاده از لیست دلخواه شما که باعث کاهش فعالیت و کاهش ریسک اکانت شما خواهد شد.
  7. بهبود و تغییر الگوریتم های ما

نکست استوری به عنوان تنها ربات اینستاگرام افزایش فالوور رایگان مفتخر قابلیت دو روز تست رایگان را به کاربران خود ارائه میدهد.

 

مزایای ربات اینستاگرام

مزایا و معایب ربات اینستاگرام - ساناست

اینستاگرام از آن دسته شبکه های اجتماعی است که افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا را به خود جذب کرده است. علاوه بر افراد عادی که برای سرگرمی به این شبکه وارد می شوند افراد بسیاری به اینستاگرام به عنوان راهی برای کسب درآمد نگاه می کنند. برای اینکه حساب های کاربری با تعامل بالا از این شبکه اجتماعی بتوانند به سهولت استفاده کنند ربات هایی برنامه ریزی شده است.

دیگر زمان این که که باید برای یافتن مشتری ایده آل خود در پروفایل های مختلف پیمایش می کردید گذشته است. درعوض شما می توانید به ربات اجازه دهید سرنخ های بالقوه خود را پیدا کند. به علاوه، ربات ها قادر هستند با مشتریان و پیروان بالقوه جدید تعامل کنند.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام نکست استوری با ابزارهای هدف یابی به شناسایی کاربران علاقه مند به حوزه شما کمک می کند. با استفاده از آن ها انتخاب اهداف از طریق مکان های جغرافیایی، درآمد متوسط​​، جنسیت، سن، سلیقه، نیازها، هشتگ ها و غیره آسان است. برای انتخاب هدف باید مخاطبان خود را بشناسید و تحلیل کنید. این به شما یک دید کلی از مخاطبان می دهد، از اینکه چرا آن ها در صفحه شما هستند، اینجا چه کار می کنند و ارزش آن ها چقدر است.

ربات ها از شما پشتیبانی می کنند تا تجارت خود را به وجود آورید و نام تجاری خود را از طریق پلتفرم ایجاد کنید، روی حساب های دیگر تأثیر بگذارید و وقتی می خواهید روی محتوای درجه یک بصری که ارزش واقعی به مردم می دهد تمرکز کنید در وقت صرفه جویی کنید. در ادامه به بررسی مهمترین مزیت های ربات ها می پردازیم.

 

۱. انجام وظایفی فراتر از توانایی های انسانی

بدون استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام نکست استوری نمی توان تصور کرد که بتوانید ده چیز مختلف را به صورت دستی بررسی کنید. اگر می خواهید گروه زیادی از مشتریان در اینستاگرام را هدف قرار دهید یا از تعامل با آن ها مطمئن شوید استفاده از ربات می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند.

 

۲. صرفه جویی در وقت

متأسفانه این امکان وجود ندارد که شما بتوانید در یک ساعت تعداد زیادی کاربر را دنبال کنید یا چند صد عکس را لایک کنید یا کامنت بگذارید. اینستاگرام محدودیت های عملیاتی دارد و به شما اجازه می دهد فقط در طول یک ساعت چند بار درگیر شوید. در صورتی که بخواهید از محدودیت ها عبور کنید ممکن است اینستاگرام شما را بلاک کند و به این صورت به حساب کاربری شما ضربه وارد شود.

برای فعال ماندن در اینستاگرام ، باید هر ساعت وارد اینستاگرام شوید تا با کاربران درگیر شوید. این بسیار وقت گیر و غیر عملی است که  شما بخواهید هر ساعت از وقت خود را به حضور در اینستاگرام اختصاص دهید.

 

۳. تعامل با افراد بیشتر

به سختی برای شما امکان پذیر خواهد بود که بتوانید پست ها و افراد زیادی را به طور مداوم در اینستاگرام دنبال کنید. بنابراین عملا نمی توانید به تنهایی همه ساعت با افراد زیادی در اینستاگرام تعامل برقرار کنید. حتی اگر تعامل و در گیری شما در اینستاگرام بسیار بالا برود ممکن است به طور موقت برای ۲۴-۴۸ ساعت از فعالیت ممنوع شوید.

با این حال ربات افزایش فالوور اینستاگرام نکست استوری به شما امکان می دهند تا به طور مداوم در آن فعالیت داشته باشید و هر ساعت با خیال راحت با افراد بیشتری درگیر شوید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که آستانه عملکرد instagram یک عدد ثابت نیست. آستانه ها اینستاگرام بسته به میزان فعالیت شما در اینستاگرام رشد می کند.

 

۴. کسب فالوور بیشتر

طبیعی است که با تعامل بیشتر می توانید در زمینه جذب فالوور اینستاگرام موفق تر عمل کنید. با استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام نکست استوری می توانید شاهد افزایش ۵۰ تا ۲۰۰ درصدی در روز باشید. از نظر تجربه، ربات از طریق ارسال، پسندیدن پست ها و پیگیری یا عدم دنبال کردن کاربران حتی  می تواند با کسب ۳۰۰ فالوور در روز، از پس همه کارها بر آید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *